Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.11) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
