OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.12) - en to de translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Register
de: Registrieren

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Attribute
de: Attribut

en: Value
de: Wert

en: Confirm
de: Bestätigen

en: Description
de: Beschreibung

en: Action
de: Aktion

en: Download
de: Herunterladen

en: Login
de: Anmelden

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Back
de: Zurück

en: Save
de: Speichern

en: Upload
de: Hochladen

en: Email
de: E-Mail

en: Client ID
de: Client-ID

en: Line
de: Zeile

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Callback URL
de: Callback-URL

en: Display name
de: Anzeigenname

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Paypal
de: PayPal

en: Already have an account?
de: Hast du schon ein Konto?

en: Validate OTP
de: OTP validieren

en: Resend OTP
de: OTP erneut senden

en: cURL is not enabled. Please enable cURL
de: cURL ist nicht aktiviert. Bitte aktivieren Sie cURL

en: Invalid credentials
de: Ungültige Anmeldeinformationen

en: Create an account?
de: Ein Konto erstellen?

en: How can we help you?
de: Wie können wir helfen?

en: Profile Type
de: Profiltyp

en: Register/Login
de: Registrieren/Anmelden

en: Remove Account
de: Konto entfernen

en: Setup Guides
de: Installationsanleitungen
