Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.12) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Register
it: Registrati

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Confirm
it: Conferma

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: Download
it: Scarica

en: Login
it: Accedi

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Upload
it: Carica

en: Email
it: E-mail

en: Line
it: Riga

en: Configuration
it: Configurazione

en: Display name
it: Nome visualizzato
