Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.12) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Line
ka: ხაზი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
