Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.12) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Download
mn: Татах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
