Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.12) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Download
oc: Telecargament

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Line
oc: Linha

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge
