OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.13) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Upload
az: Yükləmə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Display name
az: Göstərilən ad
