Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.13) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Register
pt: Registro

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Attribute
pt: Atributo

en: Value
pt: Valor

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Test
pt: Teste

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Salvar

en: Upload
pt: Carregar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Line
pt: Linha

en: Configuration
pt: Configurações

en: Display name
pt: Mostrar o nome
