Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.13) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
