Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.14) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Action
eo: Ago

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Google
eo: Guglo

en: Display name
eo: vidigata nomo
