Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.14) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: Confirm
et: Kinnita

en: Action
et: Tegevus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Line
et: Rida

en: Configuration
et: Seadistus

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Sandbox
et: Liivakast
