Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.14) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: Confirm
fa: تایید

en: Action
fa: عملکرد

en: Download
fa: دانلود

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Line
fa: خط

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Google
fa: گوگل

en: Display name
fa: نمایش نام
