Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.14) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Action
jv: Aksi

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Upload
jv: Unggah

en: Line
jv: Baris

en: Configuration
jv: Pangaturan
