OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
