OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ
