OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj
