OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Action
da: Handling

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Client ID
da: Klient ID

en: Line
da: Linje

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Display name
da: Display

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration
