OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Action
fi: Toiminto

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Line
fi: Rivi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue
