OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
