OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Action
hu: Művelet

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Email
hu: E-mail

en: Line
hu: Sor

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Callback URL
hu: Visszahívási URL

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Box
hu: Doboz

en: Export Configuration
hu: Konfiguráció exportálása

en: Import Configuration
hu: Konfiguráció importálása
