OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Action
is: Aðgerð

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Display name
is: Birta nafn
