OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Action
it: Azione

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Upload
it: Carica

en: Email
it: E-mail

en: Line
it: Riga

en: Configuration
it: Configurazione

en: Display name
it: Nome visualizzato
