OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
