OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Action
ps: چار

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Upload
ps: پورته کول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول
