OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
