OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
