OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Action
tr: Eylem

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Upload
tr: Yükle

en: Email
tr: E-posta

en: Line
tr: Hat

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Display name
tr: Gösterilen isim
