OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Action
af: Aksie

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Configuration
af: Konfigurasie
