OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Line
ast: Llinia

en: Configuration
ast: Configuración
