OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Action
ca: Acció

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Line
ca: Línia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
