OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Line
el: Γραμμή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση
