OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Action
es: Acción

en: Download
es: Descargar

en: Edit
es: Editar

en: Test
es: Prueba

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Email
es: Correo electrónico

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Line
es: Línea

en: Configuration
es: Configuración

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Sandbox
es: Zona segura para pruebas
