OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
