OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Action
ro: Acțiune

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: Line
ro: Linie

en: Configuration
ro: Configurație
