OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Action
sl: Akcija

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Line
sl: Vrstica

en: Configuration
sl: Nastavitve
