OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
