OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Action
ta: செயல்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Line
ta: வரி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
