OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Action
te: చర్య

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Email
te: ఈమెయిలు
