OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Line
bn: লাইন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
