OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
