OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་
