OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Action
eu: Ekintza

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
