OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Action
he: פעולה

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Line
he: שורה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: LinkedIn
he: לינקדין
