OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
