OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Action
kk: Әрекет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш
