OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Action
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Line
km: ជួរ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
