OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
