OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Action
be: Дзеянне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Line
be: Радок

en: Configuration
be: Налады
