OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Action
cs: Akce

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Line
cs: Řádek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)
