OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Action
eo: Ago

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Google
eo: Guglo
